صفحه اصلی / وبلاگ / اندروید ۱۱ برای گوشی‌های پایین‌رده معرفی شد

اندروید ۱۱ برای گوشی‌های پایین‌رده معرفی شد

چند روز قبل گوگل از نسخه نهایی اندروید ۱۱ رسما رونمایی کرد که نسبت به نسل قبلی ویژگی‌های قابل توجهی را به ارمغان می‌آورد. حالا در همین رابطه، شب گذشته نسخه جدید اندورید گو مبتنی بر اندروید ۱۱ برای گوشی‌های ارزان‌قیمت و پایین‌رده معرفی شد. این نسخه هم مانند اندروید ۱۱ اصلی بهبودهایی پیدا کرده تا تجربه کاربری جذاب‌تری برای گوشی‌های ارزان‌قیمت ارائه کند.

برای شروع می‌توانیم به تغییرات مربوط به نوتفیکیشن‌ها و ناوبری کاربران اشاره کنیم. سیستم ناوبری مبتنی بر سوایپ حالا به یک استاندارد در اندروید ۱۱ گو تبدیل شده و می‌تواند سرعت استفاده از گوشی‌های دارای نمایشگرهای بزرگتر را افزایش دهد. همچنین در این نسخه اندروید گو پیام‌های مربوط به اپلیکیشن‌های پیام‌رسان مختلف در یک بخش از نوتفیکیشن جمع می‌شوند تا دسترسی راحت‌تری به آن‌ها داشته باشید.

با توجه به اینکه گوشی‌های ارزان‌قیمت روزبه‌روز بهتر می‌شوند، اندروید ۱۱ گو هم قرار است امکانات آن‌ها را بهبود ببخشد. طبق اعلام گوگل، در این نسخه اپلیکیشن‌ها با ۲۰ درصد سرعت بیشتری اجرا می‌شوند که تفاوت قابل توجهی به حساب می‌آید.

در نهایت باید بگوییم این نسخه اندروید گو از گوشی‌های مبتنی بر حداکثر ۲ گیگابایت حافظه رم پشتیبانی می‌کند. روی هم رفته اگرچه ویژگی‌های نسل جدید اندروید گو به اندازه ۱۱ جذاب نیستند، اما در هر صورت نقش مهمی در بهبود تجربه کاربری گوشی‌های ارزان‌قیمت ایفا می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

سلام،چطور میتونم کمکون کنم؟